Телеканал «Україна» покаже прем’єру історичної драми «Распутін»

Канал Україна

У перший день весни, 1-го березня, о 21:20, на каналі «Україна» відбудеться прем’єра історичної драми «Распутін» з Жераром Депардьє у головній ролі. Зйомки фільму проходили в Росії та Франції. Режисер і сценарист картини – Іраклій Квірікадзе.

Події кінофільму розгортаються на початку ХХ століття, в часи, коли Європа охоплена війною, а Російська монархія перебуває в епіцентрі катастрофи, що наближається. Раптова поява при дворі таємничого Григорія Распутіна, йогодружба з імператрицею, дар цілителя і містична влада над царською сім’єю стають приводом для пліток, інтриг і змов.

За словами режисера картини Іраклія Квірікідзе, фільм не є офіційною біографією Распутіна, а, скоріше, підіймає питання про те, яким же, насправді, був цей чоловік.

Виконавець головної ролі, Жерар Депардьє:

«Распутін сидить у мене всередині вже років п’ятнадцять, і я повинен був , просто зобов’язаний був випустити його назовні! У нього був дар – він умів заспокоїти будь-який біль і повернути людям віру. Я хотів показати Распутіна у всіх його крайнощах».

Озвучив роль Григорія Распутіна, відомий російський актор Сергій Гармаш. «Депардьє, що говорить голосом Гармаша, — це окреме досягнення! Гармаш знайшов багато власних фарб, розмальовуючи образ Распутіна, створений Депардьє» – коментує Іраклій Квірікідзе.

У фільмі також знімалися: Володимир Машков, Фанні Ардан, Філіп Янковський, Анна Михалкова, Данило Козловський, Ксенія Раппопорт, Костянтин Хабенський та ін.. Саундтрек до фільму написала Діана Арбеніна.

Дивіться історичну драму «Распутін» в суботу, 1-го березня о 21:20, на каналі «Україна».

 Прес-служба телеканалу “Україна