Українське суддівство ТВ-фестивалю IMPACT Awards

itk

У 2014 році Індустріальний Телевізійний Комітет підтримав міжнародний телевізійний фестиваль IMPACT Awards. IMPACT Awards є одним з найкращих фестивалів документального та історичного кіно, який залучає учасників з США, Європи та Росії.

Цього року IMPACT Awards розширив список категорій, додавши спілкування та діалог, культуру і політику, документальну драму і стиль життя. Індустріальний Телевізійний Комітет успішно організував суддівство в новій категорії «Стиль життя» (Best in Lifestyle), що представляє програми або серіали, які запрошують глядачів обговорити безтурботні теми щоденного життя або пізнавати світ через подорожі, їжу та культуру.

На запрошення ІТК участь у голосуванні, яке проходило з 20 січня по 14 лютого, взяли:

  • Катерина Котенко, директор Індустріального Телевізійного Комітету;
  • Ксенія Бугрімова, директор творчого об’єднання, що відповідає за виробництво серіалів телеканалу СТБ;
  • Іван Букрєєв, директор телеканалу НЛО ТВ;
  • Віра Костенко, бренд-менеджер телеканалу Інтер;
  • Анатолій Єрема, головний продюсер розважальних програм телеканалу 1+1.

IMPACT Awards

ТВ-експерти з багаторічним досвідом охоче погодились оцінити найкращі світові роботи, тим самим, підтверджуючи власну професійну експертизу в телевізійній галузі. З метою представлення українського телевізійного ринку в світі ІТК вже 6 рік поспіль співпрацює з престижними телевізійними фестивалями та преміями В результаті чого телевізійні професіонали не тільки знайомляться з досвідом закордонних колег, а й здобувають нові нагороди.

Переможці IMPACT Awards будуть оголошені 12-14 березня в Туріні, Італія.

 Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) — це фахове об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

У ІТК представлені: основні 4 телевізійні групи (Inter Media Group, «Медіа Група Україна», «1+1 медіа», StarLightMedia) та 5 канал, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine.