В ефір вийшов оновлений канал «УНІАН ТВ»

unian

В ефір вийшов оновлений телеканал группи 1+1 медіа — «УНІАН ТВ». Основні зміни торкнулись дизайну та загального позиціонування.

«УНІАН ТБ» — орієнтований на переважно чоловічу аудиторію. В основі програмного наповнення — новини, аналітичні та публіцистичні програми, документальні фільми, спорт і кіно. Значна частина програм власного виробництва групи 1+1 медіа.

Канал пропонує альтернативний час перегляду для головних новин та спортивних подій групи 1+1 медіа. Відтепер ТСН, футбольні матчі Ліги Чемпіонів і Ліги Європи будуть доступні глядачам у зручний для них час.

Генеральним продюсером каналу призначений Владислав Свінченко.

«З «УНІАН ТВ» ми розширюємо сприйняття відомого новинного бренду: тут глядач завжди знайде новини, спорт і щось цікаве. Ми не обмежуємось сухим поглядом на факти, ми пропонуємо широкий життєвий досвід, в якому завжди є місце для відкриттів, нових звершень і перемог. Разом з глядачем ми хочемо переживати тріумфи і падіння, не тільки стежити, але і бути частиною сучасної історії, відчувати суспільство і країну”, — прокоментував Владислав

1+1 media