Держкомтелерадіо розпочинає прийом робіт на здобуття премії ім. Івана Франка

i150_ArticleImage_91346

До 1 травня Держкомтелерадіо України прийматиме публіцистичні твори на здобуття премії ім. Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Про це повідомляє прес-служба Комітету.

Для участі у конкурсі приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Конкурсні твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності», премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка 27 серпня у розмірі двох тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в таких номінаціях: «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації», «За кращий твір у телевізійній сфері», «За кращий твір у радіомовній сфері», «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері».

На здобуття премії подаються наступні матеріали: клопотання про присудження премії з короткою характеристикою публікації та його автора, примірник публікації (твору) в газеті, журналі, книзі, та на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення на теле- або радіо (назва ЗМІ) його номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області тощо та копія паспорта.

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою (на здобуття Премії ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності).

«Телекритика»