Громадська рада з питань ІКТ запропонувала перелік невідкладних заходів

ict_2

Члени Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій узгодили текст доповіді «Про невідкладні заходи для забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційної сфери та прав людини».

У доповіді йдеться про повну трансформацію системи державної влади на основі громадського контролю, створення більш ефективної державної політики щодо розвитку інформаційного суспільства, перехід від системи старої олігархічної промисловості до системи на основі підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, впровадження високих технологій в усі сфери економіки, створення прозорої системи державного регулювання у сфері телекомунікацій,  інформатизації, користування  радіочастотним ресурсом, телерадіомовленням.

З текстом доповіді та додатком можна ознайомитись на сайті Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій.

Рішення про підготовку такої доповіді було узгоджене на засіданні Громадської ради 28 лютого 2014.

Наступним кроком має стати круглий стіл з обговорення і представлення доповіді із запрошенням керівництва, голів парламентських фракцій та профільних комітетів Верховної Ради України, керівників центральних органів виконавчої влади України, членів Громадської ради з питань ІКТ, представників ЗМІ.

Цей круглий стіл планується провести у четвер, 27 березня в 14:00 в одному з приміщень Верховної Ради.

 

Категорiя: Медіаправо