На каналі НЛО ТV стартує скетчком власного виробництва «Висотка»

У неділю, 23 березня, на телеканалі НЛО TV відбудеться прем’єра скетчкому «Висотка». Про це повідомляє прес-служба молодіжного каналу.

Перша серія скетчкому вийде в ефір о 20.00. Кожен наступний епізод виходитиме по неділях о цій порі.

Комедійний серіал власного виробництва НЛО TV розповість про те, як в одному будинку уживаються різні люди. Кумедні історії, що розгортаються в межах одного будинку, багатьом глядачам здадуться знайомими, а у когось викличуть дежавю.

13946359857332

«Висотка – це будинок в центрі мікрорайону будь-якого міста, який від консьєржки і до горища просякнутий інтригами, легендами і сміхом. Тут постійно триває війна за кожен децибел звуку, за кожен удар перфоратора щонеділі, за кожне паркувальне місце на дитячому майданчику. Тут можна зустріти і лікарів, які давали клятву Гіппократу за коньяк і коробку цукерок, і паркувальника, який свято вірить у чесність і стодоларову купюру, і навіть супер-героя Людину-Півня, якого в дитинстві вкусив півень, і наділив здатністю вставати о четвертій ранку. Коротше кажучи, у цьому будинку є все – і сміх, і гріх і навіть гаряча вода», – йдеться в анонсі телеканалу.

Серед мешканців «Висотки» – Денис Никифоров (у ролі самого себе) і Андрій Бурим (у ролі багатьох сусідів).

Продюсер проекту Андрій Бурим. Режисери Юлія Лупир , Андрій Бурим.

«Телекритика»