Про життя циган розкаже ICTV у реаліті «Клан»

52

Канал ICTV анонсує на весну прем’єру унікального реаліті про циган під назвою «Клан». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Навіщо роми купують дітей? Чому циганський барон роз’їжджає рідним містом на «Жигулях», коли на його подвір’ї іржавіють легендарні «Чайки»? Це світ, що знаходиться зовсім поруч, але про який ми майже нічого не знаємо. Тут розбірки з «калашами» – звична справа, причому автомати – не для зброї, а більше якнеобхідна річ. Тут будують величезні маєтки, щоб похизуватися перед сусідами, а самі всією родиною живуть в малесенькій кімнатці, бо так же дешевше. Тут циганський барон живе в трьохповерховому домі без водогону, а його дружина пере і готує на дощовій воді. Вигадка? Мелодрама? Фантастика? Ні – це звичайне циганське життя, – йдеться у релізі.

Протягом 36 днів камери каналу ICTV стежили за реальними пристрастями справжнього циганського життя. Світ, який дозволяють побачити з боку, але в який ніколи не пускають чужинців.

“Унікальність цього проекту в тому, що ніхто ніколи не проводив з циганами стільки часу, − зізнається продюсер проекту Оксана Дихніч. – Жодну зі знімальних груп так надовго не пускали у цей світ, адже цигани – дуже закрита спільнота. А нас пустили, більше того, за цей час знімальна група майже перестала бути «гаджо» (прим. автора – чужі) для жителів клану”.

mediabusiness