Шоу «Пристрасті на паркеті» йдуть з весняного ефіру каналу «Україна»

Канал Україна

Телеканал «Україна» зупиняє виробництво формату танцювального шоу «Пристрасті на паркеті» для телевізійного весняного сезону 2014 року.

У зв’язку з політичними подіями в країні телеканал «Україна» тимчасово відмовляється від розважальних проектів, роблячи акцент на інформаційному мовленні та суспільно-політичних дискусіях.

За правилами британського формату Stepping Out, українське танцювальне шоу «Пристрасті на паркеті» має виходити в ефір виключно у прямому ефірі, щотижня, без перерви. Продакшн-компанія «Теле Про», що займається виробництвом цього шоу, провела велику підготовчу роботу – кастинги та відбір учасників, запрошення ведучих, членів журі, хореографів, постановку номерів.

В ефірі каналу «Україна» шоу повинно було виходити щонеділі впродовж 11 тижнів. Глядачі побачили два випуски цього недільного шоу. Однак політична криза в країні вносить свої корективи, і керівництво телеканалу «Україна» прийняло рішення про призупинення проекту.

Марина Миргородська, директор телеканалу «Україна»:

«Рішення про зупинку зйомок шоу «Пристрасті на паркеті» далося нам дуже нелегко. Але причини очевидні і зрозумілі – зараз не найкращий час для розважальних форматів. Цю думку поділяють і наші чудові зіркові учасники, які присвятили підготовці до зйомок у шоу багато часу і сил.
Я хотіла б щиро подякувати, перш за все, усім парам наших талановитих учасників шоу, а також всій команді продакшн-компанії «Теле Про», яка займалася зйомками шоу «Пристрасті на паркеті». Також окремо хочеться висловити велику подяку нашим запрошеним зіркам – ведучій Ксенії Собчак, членам журі Лаймі Вайкуле та Євгену Папунаішвілі – за те, що, незважаючи на такий важкий час, щотижня вони приїжджали в Україну та  підтримували наших учасників та українських телеглядачів. Також окрема подяка Олені Коляденко, яка підготувала для шоу яскраві танцювальні номери, розкривши себе як талановитий режисер-постановник.

Дуже сподіваюся, що наша країна гідно пройде цей період складних випробувань, ми повернемося до звичайного ритму життя і знову будемо радіти перемогам учасників нових шоу на телеканалі «Україна».

Продовжуючи вносити зміни в сітку свого мовлення, телеканал «Україна» найближчим часом оголосить про старт свого нового соціально-політичного формату.

Прес-служба телеканалу «Україна»