СrimeaMediaCom в 2014 році не відбудеться

Головну міжіндустріальну подію країни у галузі медіа та телекомунікацій CrimeaMediaCom відмінено.

Конференція повинна була відбутися в Ялті з 28 по 31 травня.

Рішення про відміну заходу було прийнято організаторами у зв’язку із напруженою ситуацією в Криму та складними суспільно-політичними процесами, які відбуваються в Україні.

Зупинено підготовку усіх заходів CrimeaMediaCom серед яких: саміт лідерів телекомунікаційної та медіа-індустрій MediaComSummit, Конгрес Незалежної асоціації телерадіомовників, Дні кабельного телебачення України, Галузева нарада  юристів індустрії платного телебачення.

Про плани Оргкомітету CrimeaMediaCom на наступний рік буде оголошено окремо.

Про подію:

CrimeaMediaCom – це комунікаційний майданчик, простір для діалогу, який об’єднує представників телебачення, радіомовлення, продакшну, дистриб’юторських та телекомунікаційних компаній, супутникових операторів, провайдерів програмної послуги, Інтернету, органів законодавчої влади, контролюючих відомств, авторитетних галузевих експертів, юристів та журналістів.

Засновники CrimeaMediaCom – провідні медіа-об’єднання: Незалежна асоціація телерадіомовників, Асоціація «Укртелемережа», Асоціація правовласників та постачальників контенту, Телекомунікаційна палата України.

CrimeaMediaCom вперше відбувся в минулому році в Алушті та зібрав понад 600 делегатів.

 CrimeaMediaCom