“Сценарії кохання” знаменитостей – у новому проекті телеканалу “Інтер”

У п’ятницю, 21 березня, о 16:20 на телеканалі “Інтер” відбудеться прем’єра циклу документальних фільмів власного виробництва із загальною назвою “Сценарії кохання”.

506d0933e97abe81112e14278b3aad2b08f83fe5

“Сценарії кохання” – щотижнева програма про те, що кожна родина щаслива по-своєму. Кохання народжується за схожих обставин. Усі пари складаються за схожими сценаріями, які можна описати двома-трьома словами. Наприклад, “шкільна любов”, або “курортний роман”, або “знайомство у транспорті” тощо. Однак сценарії кохання зі схожим початком по-різному розвиваються і по-різному закінчуються. Усе залежить від виконавців головних ролей – двох закоханих. Випадкове знайомство може стати початком великої любові на все життя, скороминущого роману чи драми, яка залишить глибокий шрам у душі.

Кожен фільм циклу розповідає про один з поширених сценаріїв знайомства або початку близьких стосунків відомих людей. У кожній серії – три історії кохання, які починаються дуже схоже. Але через деякий час життя кожної з пар складається по-різному. Наші герої розкривають глядачам секрети своїх сімейних відносин, про які ніколи раніше не говорили. Ми намагаємося з’ясувати у всіх наших героїв – у чому рецепт їх особистого сімейного щастя?

Тема першого фільму циклу, який вийде в ефір 21 березня, – “Кохання з першого погляду”. Його героями стануть Евеліна Бльоданс і Олександр Сьомін, Камалія та Захур, Юрій та Наталія Торсуєви.

Героями наступних випусків “Сценаріїв кохання” стануть Альона Вінницька та Сергій Большой, Юрій та Олена Куклачови, Кирило і Лоліта Андрєєви, Стас та Юлія Костюшкіни, Віктор і Тетяна Бронюк, Михайло і Лариса Поліцеймако, Михайло Кокшенов, Сосо Павліашвілі, Ілля Рєзнік та інші.

Дивіться цикл документальних фільмів “Сценарії кохання” на телеканалі “Інтер” щоп’ятниці.

Прес-служба телеканалу “ІНТЕР