Телеканал «Інтер» і «Новий канал» увійшли в список компаній з сильною репутацією

13185706

Провідна консалтингова компанія в сфері репутації Reputation Capital у партнерстві з Міжнародним  кадровим порталом HeadHunter Україна (hh.ua) четвертий рік поспіль проводить дослідження серед найбільших компаній-роботодавців в Україні.

Наприкінці 2013 року таке дослідження проводилось серед 100 компаній-роботодавців за оригінальною методикою WorkRep™, розробленою світовим лідером у сфері репутаційного аудиту й консалтингу компанією Reputation Institute. В опитуванні взяли участь 2106 респондентів, які спочатку зазначали ступінь свого знання певної компанії як роботодавця.

Результати проведеного дослідження показали, що Телеканал “Інтер” і “Новий канал” увійшли в список компаній з сильною репутацією.

Генеральний директор Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна Марина Маковій стверджує, що репутація компанії на ринку праці дуже важлива для пошукачів. «Спеціаліст високого класу, людина, що дбає про свій професійний розвиток, буде вибирати роботодавця з солідним репутаційним капіталом. За даними наших останніх досліджень, нове покоління при виборі місця роботи приділяє питанню іміджу, репутації компанії значно більше уваги, ніж представники старшого покоління. У нас є всі підстави прогнозувати, що далі важливість цього фактора буде тільки зростати».

Олег Кершис, директор Reputation Capital Group відзначив, що «Завдяки системному управлінню репутацією компанія закладає фундамент виникнення довіри до неї на ринку. Компаніям з високою репутацією не тільки легше збільшувати свої фінансові показники, але й простіше приваблювати кращі кадри. У момент кризи сильна репутація у поєднанні з грамотним менеджментом здатна виконати роль «подушки безпеки» і може врятувати компанію від краху. Сьогодні репутація компанії як роботодавця — це передусім очікування стабільності й надійності компанії».

Також, до списку роботодавців з відмінною, високою та середньою репутацією увійшли компанії: IBM, Bayer,  Johnson & Johnson, JTI, Mars, Microsoft, Nestle, Procter & Gamble, Samsung, Shell, Unilever Ukraine, Рошен, Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), Carlsberg Ukraine, Coca-Cola, Kraft Foods Ukraine, L’Oreal, MTC, KKO / Галнафтогаз, PepsiCo (Pepsi Cola), Philip Morris Ukraine, WOG, Астеліт (TM Life:), ДТЕК, ІНТЕРПАЙП, Київстар, ЛУКОЙЛ, МЕТІНВЕСТ, Телеканал “1+1″, Телеканал “СТБ”, Телеканал ICTV.

“Інтер” – загальнонаціональний телеканал. В українському ефірі він з’явився 20 жовтня 1996 року. Відтоді він є незмінним лідером вітчизняного телебачення, завдяки чіткому дотриманню концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення. Окрім телеканалу “Інтер” до Inter Media Group Limited входять також канали НТН, К1, К2, “Ентер-Фільм”, “Мега”, “ZOOM”, “Піксель”.

“Новий канал “— український телевізійний канал. Входить до медіахолдингу StarLightMedia, до якого також входять телеканали ICTV, СТБ, М1, М2, QTV та низка медіакомпаній.

Reputation Capital  — офіційний представник в Україні, Росії та Казахстані компанії Reputation Institute — світового лідера в сфері репутаційного аудиту й консалтингу.

HeadHunter є найбільшим об’єднанням рекрутингових проектів із восьми країн Європи і Азії, що розташовані на єдиній онлайн-платформі. Це єдиний спеціалізований сайт кар’єри для спеціалістів і менеджерів середньої та вищої ланки.

По матеріалам HeadHunter Україна (hh.ua)