«1+1» відправляє новини в інтернет-пральню

1+1 лого

Канал «1+1» презентує інтернет-проект, що миттєво перетворює новини на найсмішніше чтиво. В рамках боротьби з наслідками негативної інформації, а також на підтримку щоденного випуску новин від «Кварталу 95» під назвою «Чистоnews» був розроблений сайт chystonews.1plus1.ua, – повідомляє прес-служба телеканалу.

Цей сайт – справжня пральня новин, де будь-яке повідомлення стає іншим. Користувач вводить url (адресу) сторінки новини – і сайт автоматично «відпирає» її. Він заміняє ключові слова на дотепні відповідники:

агресія – братська любов, грошова застава – гроші на вітер, деескалація конфлікту – роздача цукерок, зловмисники – редиски, виборча кампанія – обіцянки-цацянки і т. д.

«Останні 4 місяці вся країна вдень і вночі спостерігала за новинами. Вони були в основному не дуже хорошими, і люди перебували у постійній напрузі. При цьому українці не тільки дивилися телевізор – ще активніше вони читали новини в Інтернеті, де коментували, перепощували і самі створювали новини, – говорить Назар Панчишин, директор з маркетингу каналу «1+1». – За допомогою репостів, коментів, шерів і лайків новини обсмоктувалися і «затиралися до дірок». Ми вирішили дати можливість інтернет-користувачам зробити з новинами те саме, що «Чистоnews» робить в ефірі – «відіпрати» їх».

«Чистоnews» – це програма добрих та смішних новин від “Кварталу 95″. Ведучі «Чистоnews» – «генії чистопрання» Володимир Зеленський та Валерій Жидков.

«Чистоnews» на каналі «1+1» – щодня по буднях о 20:55.

mediabusiness.com.ua