«1+1» закликає українців посадити «Дерево Відродження»

1+1 лого

В суботу, 12 квітня, телеканал «1+1» розпочинає загальнонаціональну екологічну ініціативу «Дерево Відродження» та пропонує приєднатись усім українцям з закликом – Посади «Дерево Відродження» та нехай вся Україна відродиться з весною!

Кілька місяців, на головній площі країни, українці відстоювали своє право жити вільно та щасливо. Мільйони сердець бились в унісон на Майдані йдучи до спільної мети. Ціною крові, болю та страждань, нам вдалось подолали страх й з вірою дочекатися весни, а з нею – і перемоги.

Канал «1+1» запрошує усіх українців приєднатись до проекту, який триватиме до кінця травня та відродити Україну зі згарищ. І спільною справою вшанувати та увіковічити сотні тих, хто пожертвував життям. Українці уже довели, що нам під силу самоорганізовуватися та стояти один за одного.

Щоб стати частиною великої справи, кожен українець має посадити  дерево в саду/парку/районі/дворі на своїй малій батьківщині, і щоб по всій Україні, в кожному селі та місті зазеленіли «Дерева Відродження» – в пам’ять про події на Майдані. Так кожне дерево стане символом свободи, єдності та процвітання нашого народу.

Журналісти, ведучі та співробітники каналу, в суботу, 12 квітня, вийдуть в Парк Шевченка в Києві та посадять перші дерева, щоб зробити свій вклад у нову весну.

Проект проводиться за підтримки Міністерства регіонально розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Прес-служба телеканалу “1+1