Фінансовий директор «Медіа Група Україна» Євген Лященко увійшов до ТОП-50 найкращих CFO країни

Liaschenko

Фінансовий директор холдингу “Медіа Група Україна” Євген Лященко, увійшов до числа переможців рейтингу “ТОП-50 найкращих фінансових директорів України”, опублікованого “Інвестгазетою”, № 13, 07-13.04.2014.

Аби визначити ТОП-50 найкращих фінансових директорів України редакція “Інвестгазети” спільно з партнером проекту рекрутинговою компанією Talent Advisors склала лонг-лист із 110 претендентів – CFO найбільших компаній за версією журналу «ТОП-100». За допомогою залучених експертів з Talent Advisors, KPMG, Concorde Capital, Ernst & Young, Horizon Capital були обрані 50 найкращих фахівців у галузі управління фінансовими ризиками бізнесу. При виборі враховувалися такі особисті заслуги претендентів, як ефективність роботи їх департаменту, фінансові показники компанії, угоди з акціонерним капіталом, інновації у фінансових процесах та інші.

До ТОП-50 CFO України увійшли представники різних сфер бізнесу. Як зазначає видання, “всі вони мають різний досвід роботи, різні цілі та завдання, але всіх їх об’єднує те, що вони зуміли перебудувати фінансові потоки своїх організацій, та не тільки втримали бізнес на плаву у важкі часи, а й поліпшили ключові показники”.

До числа переможців рейтингу увійшло відразу 9 представників різних активів Групи СКМ, серед яких і фінансовий директор холдингу “Медіа Група Україна” Євген Лященко.

Євген Лященко, фінансовий директор “Медіа Групи Україна”:

Я вдячний шановним експертам рейтингу за високу оцінку моєї роботи. Головним у роботі фінансового директора вважаю професіоналізм, відповідальність, стратегічне бачення завдань та перспектив розвитку компанії. Робота не на миттєвий результат, а стратегічне зростання є ключовим правилом “Медіа Група Україна”, що дозволяє мені реалізуватися як професіоналу повною мірою“.

Євген Лященко працює на посаді фінансового директора “Медіа Група Україна” з липня 2012 року. До цього більш ніж 17 років працював у галузі фінансів та консалтингу, з них 14 років – на керівних посадах. Вперше зайняв посаду фінансового директора у 1998р. у АТ “Слобожанська Будівельна Кераміка”. У 2011-2012 рр. обіймав посаду фінансового директора у компанії “Corum” (Група СКМ), з 2007 по 2011 – у компанії “Лондон енд Ріджінал Пропертиз Україна”, у 2005-2007 рр. – “Аляска ЛД”. З 2003 по 2004 р. реалізував ряд проектів з оптимізації бізнес-процесів у ролі управлінського консультанта, до цього був регіональним директором “Кока-Кола Беверіджз Україна”. Євген закінчив економічний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

ТОВ «Медіа Група Україна» – медіа-холдинг, який об’єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1» і «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34», «Сигма», «Сфера»), сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv), продакшн-компанію «Теле Про» та холдинг «Сегодня Мультимедіа». Власником медіа-холдингу ТОВ «Медіа Група Україна» є АТ «Систем Кепітал Менеджмент». За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби ТОВ «Медіа Група Україна»: press@mgukraine.com

Прес-служба «Медіа Група Україна»

Фото ”Инвестгазета