Григорій Тичина покидає посаду головного виконавчого продюсера телеканалу «Україна»

Канал Україна

Телеканал «Україна» повідомляє про завершення трудових відносин з головним виконавчим продюсером Григорієм Тичиною у зв’язку із закінченням контракту.

Григорій Тичина приєднався до команди телеканалу «Україна» у 2011 році, пропрацювавши на посаді головного виконавчого продюсера протягом 3-х років.

Під час роботи Григорія був реалізований ряд значних телевізійних проектів, серед яких варто відзначити запуск соціального шоу «Говорить Україна», прем’єру резонансного документального фільму «1941», виробництво великої лінійки кіно-серіальної продукції власного виробництва каналу «Україна».

Команда телеканалу «Україна», а також керівництво холдингу «Медіа Група Україна» вдячні Григорію Тичині за його роботу та внесок в розвиток каналу, і бажають подальших успіхів у телевізійній індустрії. Висловлюємо надію, що в майбутньому наше спільне співробітництво над новими цікавими проектами буде продовжено.

Довідка про телеканал «Україна»:

«Україна» – один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2013 року посідає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,11%, рейтингом 1,72% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис. +». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – у глосарії ІТК: www.itk.ua/ua/page/tv-dictionary

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 року становить 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 та через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 41 млн. осіб від 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів.

Прес-служба телеканалу «Україна»