Княжицький попросив погоджувальну раду включити проекти про суспільне мовлення і роздержавлення

tk_01836_0037_o_dovgan_p

Голова підкомітету з питань телебачення і радіомовлення Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Княжицький від імені Комітету звернувся до членів Погоджувальної ради, яка засідала 14 квітня, з проханням включити до порядку денного на цей сесійний тиждень (з 15 по 18 квітня) законопроекти №1076 про суспільне телебаченні і радіомовлення України, №2600 «Про реформування друкованих засобів масової інформації» (друге читання; повторне друге читання) та проект постанови №4401 щодо провайдера цифрового телебачення «Зеонбуд». Цю інформацію пан Княжицький підтвердив особисто.

Наразі у розкладі засідань Верховної Ради, що складається заздалегідь, заплановані два профільні медійні проекти: проект Закону №2829 про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» (щодо дострокового припинення повноважень членів ради), проект народного депутата Миколи Томенка та №2012а проект Закону про відкритість використання публічних коштів, автор проекту народний депутат Леся Оробець.

«Я попросив колег парламентарів включити проекти про суспільне мовлення та роздержавлення преси. Але чи будуть вони включені, невідомо», – сказав Микола Княжицький.

За його словами, ймовірно буде включена низка проектів про зміни до закону «Про рекламу».

Нагадаємо, медійна громадськість неодноразово наполягала на негайному ухваленні законів про суспільне мовлення та роздержавленні ЗМІ. Рух «Стоп цензурі» передав виконуючому обов`язки президента Олександру Турчинову звернення з закликом якнайшвидше створити суспільне мовлення.

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко також неодноразово закликав колег ухвалити ці законопроекти.

Джерело: mediasapiens.ua

Фото: “Телекритика

 

Категорiя: Медіаправо