НТКУ заплатить за дослідження ринку 1,77 мільйона гривень

logo

4 квітня Національна телекомпанія України (НТКУ) уклала угоду з ТОВ «Індустріальний телевізійний комітет» (ІТК) щодо надання послуг вартістю 1,77 млн грн. Про це повідомляє інтернет-видання «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Угода передбачає, що НТКУ отримає дані дослідження ринку телеперегляду в Україні.

Тендер на послуги проводився по процедурі закупівлі у одного учасника, оскільки Індустріальний телевізійний комітет має «виключні майнові права на дані дослідження проявів телевізійної сітки та реклами і на дані ТВ панелі з правом передачі таких даних третім особам». Ці права ІТК отримав на підставі угод з ТОВ «Комунікаційний Альянс» і ТОВ «АС Нільсен Юкрейн», які здійснюють дослідження телеринку в Україні.

НТКУ замовляє дослідження ринку в ІТК вже третій рік поспіль, минулого року було сплачено 1,63 млн грн., позаминулого – 1,31 млн грн.

Інформаційна довідка:
Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) — це фахове об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

 

Джерело: «Телекритика»