Рекорд Ліги чемпіонів на «Футбол 2»

logo

У середу 23 квітня трансляція поєдинку «Реал» – «Баварія» в рамках Ліги чемпіонів стала найрейтинговішою подією на каналі «Футбол 2» з початку 2014 року з часткою 10,35%* та рейтингом 3,14%*.

Частка телеперегляду першого півфінального поєдинку, у якому «вершкові» з мінімальним рахунком обіграли мюнхенський клуб, більше ніж у 25 разів* перевищила середню частку «Футбол 2» за чотири неповних місяці 2014 року. Рейтинг трансляції більш ніж у 44 рази* перевищив середній рейтинг каналу з початку 2014 року. Трансляцію матчу побачило більше 690 тисяч телеглядачів** по усій Україні.

Також з високими показниками пройшов проект власного виробництва каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» – програма «Ніч Лігі Чемпіонів» з ведучим Сергієм Панасюком. Подія увійшла до п’ятірки кращих трансляцій дня каналу «Футбол 2» з початку 2014 року з часткою 5,96%* і рейтингом 1,03%*.

Нагадаємо, що телеканали «Футбол 1» і «Футбол 2» – офіційні транслятори Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА в Україні.

* Дані дослідження телевізійної аудиторії належать «Індустріальному Телевізійному Комітету» (ІТК), надані телеканалами «Футбол 1»/ «Футбол 2». Розрахунок показників здійснений для чоловічої аудиторії старше 18 років з кабельним типом прийому, вибірка «50 тис.+». Детальніше за показниками у глоссарії ІТК.

** Розрахунок показників здійснено для всього населення України старше 4-х років. Дані дослідження телевізійної аудиторії належать «Індустріальному Телевізійному Комітету» (ІТК), надані телеканалами «Футбол 1»/ «Футбол 2». Детальніше за показниками у глоссарії ІТК.

Телекритика

Категорiя: Медіарейтинги