Розпорядження в.о. Президента України щодо захисту журналістів

logo_ITK

26 квітня, виконуючий обов`язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов у відповідь на звернення керівників українських телеканалів доручив Службі безпеки України та Міністерству внутрішніх справ забезпечити безпеку журналістів та безперебійну трансляцію українських телеканалів під час проведення антитерористичної операції у східних регіонах України.

Відповідне звернення було направлено Олександру Турчинову вчора, 25 квітня. Скан-копія звернення – у додатку до даного повідомлення.

Зокрема, розпорядженням № 762/2014-рп СБУ доручено   забезпечувати в районах проведення антитерористичних операцій в Донецькій та Луганській областях здійснення заходів щодо забезпечення безпеки і здоров’я журналістів, телеоператорів, інших працівників засобів масової інформації, які в установленому законодавством порядку позначені як представники преси.

У свою чергу МВС разом із Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, іншими заінтересованими органами виконавчої влади, за участю Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення доручено вжити заходів щодо забезпечення безперебійної трансляції національного аудіовізуального продукту в південно-східних регіонах України.

Крім того МВС доручено в установленому порядку вжити заходів щодо забезпечення охорони об’єктів наземної радіотелевізійної передавальної мережі в південно-східних регіонах України.

Моніторинг ІТК

Категорiя: Медіаправо