Сергій Дорофеєв залишив «Інтер»

i150_ArticleImage_93184

Білоруський тележурналіст Сергій Дорофеєв припинив співпрацю з телеканалом «Інтер». Цю інформацію «Телекритиці» підтвердили в прес-службі каналу, а також особисто сам пан Дорофєєв.

«Керівництво “Інтера ” запропонувало нам припинити наші трудові відносини, яких і так не було із січня. Хочу подякувати “Інтеру” і за радості, й за труднощі, яких, чесно кажучи, у цей період співпраці було більше», – сказав журналіст.

У прес-службі каналу «Інтер» зазначили: «Сергій Дорофєєв успішно працював у ток-шоу “Стосується кожного” у 2013 році, проте в кінці року попросив звільнити його від участі в проекті. З того часу ведучий взяв участь тільки у зйомках документального проекту “Шевченко. 200 років самотності”. Іншого завантаження на каналі Сергій не мав. Керівництво “Інтера” прийняло рішення не продовжувати дію контракту».

Як уточнив «Телекритиці» Сергій Дорофеєв, він та Ганна Гомонай, яка виступила співведучою проекту «Шевченко. 200 років самотності», працювали над ним місяць-півтора.

Після цього журналіст отримав пропозицію виступити ведучим і сценаристом фільму про Великдень. «Ідея полягала в тому, що я, як ведучий та сценарист, мешкаю по кілька днів у монастирях різних церков. Ми хотіли всіх таким чином об’єднати, показати спільні цінності. І коли в нас усе було готово, з незрозумілих причин зйомки скасували. Але нічого несподіваного в такому рішенні «Інтера» для мене вже не було», – розповів Сергій Дорофеєв.

Також, відповідаючи на запитання «Телекритики» про те, чи надходили йому від «Інтера» інші пропозиції, пан Дорофеєв зазначив, що йому пропонували вести рейтингові проекти, однак він на це не погодився. «Пропозиції від «Інтера» вести інші проекти були – в тому, числі, й програми в прайм-тайм. Але в нас із керівництвом “Інтера” завжди були різні погляди на життя й на професію, – сказав журналіст. – Для мене є важливі журналістські принципи, які, напевне, не є принципами для моїх уже колишніх колег. Тому я від усіх цих пропозицій відмовився».

Зараз, за словами Сергія Дорофеєва, він розглядає пропозиції від інших каналів.

Джерело: «Телекритика»