АПУ підтримала кандидатуру Катерини Котенко на входження до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

logoApu300

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації оголосив відбір кандидатур на заміщення чотирьох вакантних посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за квотою ВРУ. У відповідь на дане оголошення, Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) — фахове об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України — висунув кандидатуру директора ТОВ «ІТК» Катерини Котенко.

Асоціація правників України, у свою чергу, висловила підтримку запропонованої кандидатури.

«Катерина Котенко є висококваліфікованим спеціалістом в галузі телерадіомовлення. Крім того, має багаторічний досвід роботи в громадській сфері: входить до складу Ради з питань реклами при Кабінеті Міністрів України, є членом Громадської ради при Комітеті ВРУ з питань свободи слова та інформації, Громадської ради при Державній митній службі України, Громадської Ради при Держкомтелерадіо, Громадської Ради при Державному агентстві України з питань кіно, Незалежної Експертної Ради з питань діяльності мас-медіа під час виборів, Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій, Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Міністерстві культури України. Також вона має чисельні подяки та нагороди від органів державної влади за свою плідну діяльність», – йдеться у мотиваційному листі АПУ.

«Ми переконані, що Катерина Котенко є гідним кандидатом на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, який зможе плідно працювати на даній посаді та сприятиме ефективній реалізації цілей Національної ради. У зв’язку з цим, АПУ звернулася до Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформації винести на розгляд Верховної Ради України дану кандидатуру з позитивними висновками і рекомендаціями», – зазначила голова Комітету АПУ з питань ЗМІ Ірина Стройко.

Джерело: Асоціація правників України