Група 1+1 медіа стала співорганізатором фестивалю «Відкрита ніч»

KKI_015319_04302_1_t206_085737

Фестиваль «Відкрита Ніч – Дубль 17» оголошує про початок своєї роботи у 2014 році. Не зважаючи на проблеми, що охопили нашу країну, фестиваль відбудеться у  традиційні для нього дні – останні вихідні червня.

У 2014 році до організації фестивалю долучилася група «1+1 медіа», розширюючи межі  фестивалю з виключно кіноматеграфічних до телевізійних. З цього року у програмі з’являться окремі номінації для телевізійних проектів: «Спеціальний репортаж», «Скетчком/стенд-ап» та «Промо/рекламний ролик».

«Ми постійно знаходимось в активному пошуку молодих талановитих людей, які готові приєднатись до нашої команди. Фестиваль «Відкрита ніч» давно зарекомендував себе як площадка, де збираються активні і творчі особистості. Ми раді партнерству і сподіваємось, що нові номінації із сфери ТВ дозволять фестивалю розширити аудиторію і вийти в нову площину» – прокоментував Олександр Ткаченко, генеральний директор 1+1 медіа

Фестиваль оголошує збір робіт для участі конкурсній та поза конкурсній програмах. Ми чекаємо на ваші фільми та відео роботи з 15 травня до 12 червня. Умови участі можна знайти на офіційному сайті фестивалю opennight.org.ua.

В цьому році «Відкрита Ніч» планує продовжити традицію перегляду фестивальної програми на різних майданчиках в різних містах України синхронно з майданчиком в Києві. Останній раз фестиваль одночасно відбувся на п’ятнадцяти екранах України.

Прес-служба «1+1 медіа»