Канал «2+2» запускає серію програм DISCOVERY CHANNEL

54856

Канал «2+2» спільно з Discovery Сhannel запускає серію документальних програм. Кожен понеділок, починаючи з 2 червня, в рубриці «Планета Discovery» дивіться легендарні фільми та передачі про зброю, природу та катастрофи.

Телеглядачі зможуть ознайомитись зі зброєю, яка вже сьогодні зумовлює стратегії та тактики ведення військових дій майбутнього. Серед програм про озброєння та новинки військової техніки – «Сучасні снайпери», «Зброя майбутнього», «Очима воїна», «Руйнівник: сталевий корабель», «Бойова техніка», «Десятка найкращих», «Надзвичайні війни».

У програмах «Поля битви тварин», «Протистояння тварин», «Розслідування “Планети тварин”: собаки бандитів», «Сто один пес», «Собаки Аляски», «Сувора природа» та «Гнів планети» пропонуємо дізнатися нові цікаві факти зі світу природи.

Програма «Знищені за мить» створена на основі аматорських роликів, авторами яких стали безпосередні очевидці та навіть учасники подій. Глядачі побачать справжній крах – від зіткнень болідів на гонках до вибухів у результаті терактів  в різних країнах. Ці катастрофи об’єднує одне – вони відбулися в одну мить, коли їх ніхто не очікував.

Програмний директор каналу «2+2» Дмитро Репік:

«Створюючи рубрику «Планета Discovery» ми, в першу чергу, пропонуємо нашому телеглядачеві продукт високої якості від одного з провідних виробників документального контенту. В цій рубриці підібрані легендарні програми цікаві міліонну телеглядачів зі всього світу –  говорить Дмитро Репік – А завдяки каналу «2+2» українським телеглядачам стане набагато простіше дивитись улюблені програми, варто тільки увімкнути наш телеканал».

У понеділок 2 червня в рубриці «Планета Discovery» дивіться: «Гнів планети» , «Протистояння тварин», «Сто один пес», «Зброя майбутнього», «Надзвичайні війни». Початок о 8:20

 

Прес-служба каналу «2+2»