На каналі «Україна» вийде спецпроект у форматі марафону «Вибори 2014»

вибори

Канал «Україна» у день виборів Президента України, 25 травня, істотно розширить інформаційне мовлення, щоб надати глядачам максимально повну картину подій дня.

25 травня, в день виборів нового Глави держави, канал «Україна» значимо збільшить частку інформаційного мовлення. Щоб глядачі телеканалу змогли отримати найширшу картину актуальних подій, пов’язаних з виборами Президента України, в ефірі «України» 25 травня вийдуть п’ять (9:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00) спеціальних випусків інформаційної програми «События» з ведучим Олександром Мозговим.

Крім того, щоб максимально збільшити оперативність подачі важливої ​​інформації про хід голосування, цілий день в ефірі каналу буде працювати «рухомий» інформаційний рядок з найсвіжішими повідомленнями.

Та головним інформаційним проектом виборчого дня на каналі «Україна» стане марафон «Вибори 2014» о 19:00, хронометраж якого становитиме 360 хвилин. Разом з ведучими Олегом Панютою, Ольгою Грицик, Євгеном Міхіним, Іванною Коберник глядачі телеканалу дізнаватимуться найостанніші новини з усіх регіонів країни, дані про активність на виборчих дільницях, а також почують експертні думки запрошених в студію політологів, соціологів та лідерів думок.

Нагадаємо, телеканал «Україна» постійно розширює інформаційне мовлення. З 17 березня випуски інформаційної програми «События» виходять зі збільшеним хронометражем (45 хвилин), також з’явився новий випуск проекту о 15:00. Крім того, з 12 березня о 23:00 почала виходити програма «События дня» в оновленій концепції.

 Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1 кварталу 2014 займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,73%, рейтингом 2,13% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), представлені каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://www.itk.ua/ru/page/tv-dictionary/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 року складає 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу складає 41 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів та серіалів. http://kanalukraina.tv

Прес-служба каналу “Україна