Директором «Медіа Група Україна» призначено Євгена Лященка

З 1 липня 2014 року Фьодор Огарков, який упродовж трьох років очолював МГУ, продовжить займатися стратегічним розвитком Групи в якості члена Наглядової ради медіа-холдингу. Директором «Медіа Група Україна» стане Євген Лященко, який протягом двох років обіймав посаду фінансового директора МГУ. Основним фокусом уваги Євгена в якості нового директора МГУ стануть усі аспекти операційного управління холдингом.

Під керівництвом Фьодора Огаркова МГУ успішно пройшла період становлення як холдинг, сформувавши свій портфель активів, заклавши фундаментальні основи ефективного операційного менеджменту та міцно увійшовши на ринок як новий гравець. Сформована структура управління всіма ключовими процесами, створена сильна управлінська команда, кадровий резерв, забезпечена робота ключових бізнес-процесів. Перед Євгеном Лященком поставлені завдання подальшого підвищення операційної ефективності групи та утримання її стратегічних переваг.

Катерина Лапшина, Голова Наглядової ради «Медіа Група Україна», Директор з розвитку медійного бізнесу «Систем Кепітал Менеджмент»:
«Цими організаційними змінами ми підбиваємо підсумки великого етапу формування й становлення медіа-групи. Можна назвати цей етап повноцінним проектом, який був реалізований командою під керівництвом Фьодора. Саме 3 роки як оптимальний період були заплановані нами на становлення медійного бізнесу СКМ. За цей час «Медіа Група Україна» стала одним з ключових гравців медійного ринку країни. Однак, незважаючи на те, що цей період підійшов до кінця, і заплановані результати досягнуті, ми раді, що Фьодор погодився продовжити роботу в Наглядовій раді МГУ. У новій якості Фьодор продовжить брати участь у проектах, спрямованих на розвиток Групи, вдосконалення системи корпоративного управління й контролю. Я впевнена, що Фьодор у цій ролі підсилить команду Наглядової ради МГУ, зробить свій внесок в забезпечення його ефективної роботи. Для нас важливо й те, що присутність Фьодора у Наглядовій раді дозволить забезпечити спадкоємність менеджменту та необхідну підтримку Євгену Лященку на його новій посаді.
Завдання, які стоять перед Євгеном Лященком, не менш важливі. Йому необхідно буде підтримати і продовжити розвиток ключових активів холдингу й недавно запущених бізнесів, досягаючи амбітних цілей, поставлених перед холдингом. Успішний досвід роботи Євгена на посаді фінансового директора МГУ, його активна участь у виробленні стратегії, прийнятті найважливіших рішень, глибоке знання всіх бізнес-процесів, високий професіоналізм та лідерські якості дозволяють довірити йому цю важливу роль».

Фьодор Огарков, Член Наглядової ради «Медіа Група Україна»:
«Окрім результатів, яких ми досягли за останні 3 роки, я б не зміг вважати цей етап для себе завершеним, якби я не бачив у нашій команді людину, яка в ній виросла, відбулася, і яка здатна взяти на себе керівництво Групою.
Ще будучи на посаді фінансового директора, Євген успішно курирував такі стратегічні проекти та ініціативи, як постановка управлінського обліку та бізнес-аналізу, системи управління ризиками, формування регіональної медіа-групи, реорганізація блоку власного виробництва. Вихід за рамки прямої зони відповідальності дозволив йому вже сьогодні накопичити значний досвід в управлінні різними операційними функціями. Все це дозволяє мені розраховувати на те, що Євген є оптимальним наступником на роль директора МГУ. Я впевнений, що професійні навички, системність, послідовність у досягненні цілей та стратегічний підхід дозволять йому підтримати швидкість нашого розвитку, реалізувати нові стратегічні проекти і досягти нових висот. Євген – менеджер, який добре знає цінності, правила й культуру ведення бізнесу не тільки в МГУ, а й в СКМ, розділяє їх і підтримує колектив холдингу в дотриманні їх. Я бажаю Євгену успіхів на новій посаді й надам йому повну підтримку у входженні в цю нову відповідальну роль».

Євген Лященко, директор «Медіа Група Україна»:
«Очолити одну з найбільших медійних груп України – це, перш за все, велика відповідальність і надана мені довіра з боку керівництва та Наглядової ради Групи. Разом з командою ми зуміли побудувати ефективну фінансову функцію Групи в досить короткий термін, що дозволило вивести управління ефективністю бізнесу на новий якісний рівень. Тепер моє першочергове завдання – стати повноцінним лідером для всієї Групи і реалізувати поставлені перед МГУ стратегічні завдання, в розробці яких я також брав активну участь».

Важливо відзначити, що топ-менеджери холдингу «Медіа Група Україна» є визнаними на ринку професіоналами, користуючись заслуженою повагою професійного співтовариства і колег. У квітні 2014 Фьодор Огарков увійшов до двадцятки кращих керівників країни рейтингу «100 кращих топ-менеджерів України» видавництва «Економіка», а Євген Лященко увійшов до «ТОП-50 кращих фінансових директорів України» - рейтинг, опублікований «Інвестгазетою» (№ 13 , 07-13.04.2014).

1341915498625

Фьодор Огарков очолив медіа-холдинг «Медіа Група Україна» в червні 2011 року, з моменту його утворення. У медіа-бізнесі з 2006 року – спочатку виконавчий, а з 2009-го − генеральний директор медіа-холдингу «Пронто-Москва». З 2004 до 2006 р. − гендиректор компанії «Кампомос». У період з 2002 до 2004 року очолював компанію «Русагро», з 1999 до 2002 р. − генеральний директор компанії «Води Боржомі». З 1997-го до 1999 року працював у компанії Polaroid на посаді директора з продажів в Росії та регіональним управляючим компанії Wrigley з 1993 до 1997 р. Фьодор Огарков закінчив філологічний факультет Ленінградського державного університету.

 

Лященко

Євген Лященко працює на посаді фінансового директора “Медіа Група Україна” з липня 2012 року. До цього більш ніж 17 років працював у галузі фінансів та консалтингу, з них 14 років – на керівних посадах. Вперше зайняв посаду фінансового директора у 1998 р. у АТ “Слобожанська Будівельна Кераміка”. У 2011-2012 рр. обіймав посаду фінансового директора у компанії “Corum” (Група СКМ), з 2007 по 2011 – у компанії “Лондон енд Ріджінал Пропертиз Україна”, у 2005-2007 рр. – “Аляска ЛД”. З 2003 по 2004 р. реалізував ряд проектів з оптимізації бізнес-процесів у ролі управлінського консультанта, до цього був регіональним директором “Кока-Кола Беверіджз Україна”. Євген закінчив економічний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.