Круглий стіл: “Новели рекламного законодавства України: важливий крок назустріч Європі”

   

Асоціація правників України та Індустріальний Телевізійний Комітет проведе експертне обговорення, присвячене аналізу і виробленню єдиних підходів до тлумачення і застосуванню прийнятого Верховною Радою України 5 червня цього року Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу».

Цим Законом Верховна Рада України імплементує у рекламне законодавство України норми Європейської конвенції про транскордонне телебачення, що впевнено засвідчує європейський вибір України та її прогресивний поступ у напрямі інтеграції у європейський аудіовізуальний простір.

Питання до обговорення:

  • запровадження законодавчого регулювання телепродажу: визначення терміну, вимоги до змісту і тривалість;
  • квотування реклами і телепродажу;
  • порядок розміщення реклами під час трансляції новин та передач для дітей: існуючі обмеження;
  • нововведення у порядку переривання фільмів та серіалів;
  • особливості спонсорства і телепродажу лікарських засобів: наявні заборони.

Досвідом та знаннями поділяться найкращі практикуючі фахівці у сфері реклами і телерадіомовлення.

До участі у круглому столі запрошені:

  • члени Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Державного комітету телебачення і радіомовлення України і Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів;
  • юристи провідних теле- і радіокомпаній та рекламних агенцій;
  • представники профільних об’єднань і громадських організацій у сферах телебачення і радіомовлення, реклами і спонсорування;
  • юристи, що спеціалізуються у галузі медіа-права.

26 червня 2014 року (четвер) о 15:00

Готель Radisson Blu Podol (м. Київ, вул. Братська, 17-19)

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ

З додатковими питаннями звертайтесь, будь-ласка, до Керівника проектів ІТК Олени ПотятиникOlena.Potiatynyk@itk.ua, тел.: 0(44) 353-13-98 або до Координатора структурних підрозділів АПУ Ксенії Назаренкоbranches@uba.ua, тел.: 0(44) 492-88-48.

З питань акредитації звертайтесь, будь-ласка, за телефонами: 0(44) 353-13-98, 0(97) 738-46-38, або пишіть на e-mail: Iryna.Dokuchaeva@itk.ua. Контактна особа – Ірина Докучаєва.