Ведучою програми «Супермодель по-українськи» стала супермодель Алла Костромічова! «Супермодель по-українськи»

content_newsItem_medium_1481942

Днями дівчина прилетіла із Нью-Йорка, де живе й працює вже кілька років. Вперше за ці роки Алла залишила основну роботу, щоб чотири місяці провести на зйомках шоу Нового каналу «Супермодель по-українськи» в Україні.

Дівчина каже, що шоу її зацікавило більше, ніж контракти і робота з модними брендами з кількох причин:

- Я вважаю, що отримаю неоціненний досвід роботи! У мене раніше нічого подібного не було! Хіба що знімалася у благодійних відеопроектах для світу моди. Друга причина: агентство, в якому я працюю, підтримало мене. Адже в майбутньому досвід, який я отримаю в шоу «Супермодель по-українськи», можливо використовувати на мою користь. По-третє, неймовірно цікаво, що це будуть за дівчата!? Цікаво побачити, як вони змінюватимуться. Мені хочеться бути причетною до народження нових імен у світовій моді. А ще я з нетерпінням чекаю наших поїздок. Адже ніколи не була на Західній Україні, мрію побачити Львів!

З учасницями, які вже днями зберуться у Києві, щоб поборотися за своє місце в шоу, Алла чекає зустрічі з інтересом. До того ж, акцентує: бачить себе наставницею і порадницею для дівчат.

- У мене своє модельне агентство, працюємо вже рік. Мої дівчатка беруть участь у показах у Європі. А одна модель навіть стала одним з самих успішних облич за версією українського Vouge. Я давала майстер-класи і у Києві, і в Криму – в Севастополі, звідки я родом. У мене величезний досвід, і я хочу їм ділитися!

Алла вважає, що слов’янські дівчата – найвродливіші у світі. І сподівається, що шоу, подібних якому ще не було в Україні, зможе як учасниць, так і глядачів, багато чого навчити.

Про ведучу: Алла Костромічова закінчила Севастопольський Національний Технічний Університет, факультет біомедичної електроніки. Розпочала модельну кар’єру в 22 роки. У 2009 році стала кращою моделлю на думку українських читачок журналу «Elle». Зараз Алла бере участь у показах провідних дизайнерів на світових Тижнях моди.У її активі – співпраця з такими брендами, як Prada, Hermes, Alexander McQueen, Lanvin, Christian Dior, YSL, Bottega Veneta, MAC Уже шість сезонів Алла – обличчя наймоднішої події в Україні – «Mercedes-Benz Kiev Fashion Days». Її фото прикрашало обкладинки найкращих глянцевих журналів (VOGUE, Harpers Bazar, L’Officiel, ELLE) не лише в Україні, а й у США, Європі та Японії.

Прес-служба Нового каналу