«1+1» почав зйомки нового проекту «Поверніть мені красу»!

Команда спасенияКанал «1+1» почав роботу над новим проектом про неймовірні перевтіленнях жінок «Поверніть мені красу». Героїні шоу – люди, яким зовнішні вади буквально зламали життя, які перебувають на межі й гостро потребують допомоги. Участь у проекті для них – останній шанс знову стати щасливими і змінити не просто зовнішність, а своє життя.

«Кожен епізод проекту – це історія неймовірного перевтілення, диво, яке відбуватиметься на очах телеглядачів. Кожна героїня в цьому шоу народжується заново. Доля підготувала їм стільки трагедій, страждань, болю і сліз, що вони розучилися вірити в чудеса. Найскладніші випадки, найбезнадійніші діагнози. І тільки в нашій програмі їм спробують допомогти. Тільки тут героїні отримають останній шанс почати нове життя і стати щасливими», – кажуть продюсери «Sister’s production».Трансформації героїнь, як зовнішні, так і внутрішні, відбуватимуться при допомозі «Команди порятунку», кожен член якої – найкращий фахівець у своїй сфері. Доктор Ростислав Валіхновський – заслужений лікар України, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Доктор Дмитро Слоссер – пластичний хірург, який давно працює на міжнародному ринку і має величезний досвід в реконструктивній хірургії. У психолога Олени Любченко – 15-річний психотерапевтичний досвід в українських реаліях. Стиліст проекту Ільяс Сахтара – не тільки фахівець з одягу, а людина, яка розуміє і відчуває жінок.

«Команда порятунку» не випадково називається саме так. Не «Команда краси», не «Команда підтримки», а саме «Команда порятунку». Тому що тільки цим фахівцям і тільки в такому складі під силу зробити неможливе – врятувати наших героїнь. Врятувати не тільки їхню красу, врятувати їхню сім’ю, стосунки з близькими. «Команда порятунку» дає нашим героїням останній шанс повернутися до життя», – розповідають продюсери «Sister’s production».

Виробництво проекту веде команда «Sister’s Production».
В ефір «1+1» проект вийде у новому осінньому сезоні 2014 року.