Андрія Мальчевського призначено директором департаменту мовлення 1+1 медіа

DSC_4184

З 18 серпня, до команди 1+1 медіа приєднається Андрій Мальчевський на посаді директора департаменту розвитку мережі мовлення.

«Враховуючи надзвичайно жорстку конкуренцію на телеринку, одним з ключових факторів успіху є люди. 1+1 медіа має на меті залучати та працювати тільки з найкращими фахівцями медіапростору. І я дуже радий, що у цей непростий час, Андрій прийняв рішення приєднатись до нашої команди. Адже у нього є вагомий досвід в розвитку та побудові мереж мовлення, знання специфіки та особливостей ринку, широка практика в управлінні проектами та в дистрибуції платних каналів. Першочерговими задачами для Андрія та його команди стануть відновлення мовлення у східних регіонах та розвиток дистрибуції платних каналів, що має стати суттєвим додатковим джерелом доходів групи. Бажаю Андрію успіхів» – прокоментував призначення Ярослав Пахольчук, виконавчий директор 1+1 медіа.

До цього Андрій Мальчевський обіймав посаду директора департаменту дистрибуції і розвитку мережі на ТРК Україна. Кар’єру в медіа галузі розпочав в 2005 році. Працював керівником з розвитку на українських телеканалах.

Нагадуємо, Олег Черниш, який раніше обіймав дану посаду, покинув компанію у зв’язку з обранням його членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.