Міжнародний канал «Ukraine Today» отримав ліцензію на мовлення

UT_Logo_ubl-0214 серпня 2014 року міжнародний новинний телеканал «Ukraine Today», який входить в «1+1 Медіа», отримав ліценцію на мовлення в Україні. Національна рада з питань телебаченні та радіомовлення проголосувала за надання ліцензії одноголосно.

 «Ми раді, що Нацрада одноголосно підтримала створення «Ukraine Today» і надала ґрунтовні рекомендації щодо мовлення. Ми, у свою чергу, пообіцяли працювати в Європі згідно наших дистрибуційних планів і дотримуватимусь журналістських стандартів. Після запуску каналу розпочнемо роботу над отриманням ліценцій у Європі. У кожній країні своя процедура входження в мережу, але подаватись можемо тільки після старту», – зазначила генеральний продюсер телеканалу Тетяна Пушнова.

 Наразі канал мовить у тестовому режимі, з 24 серпня мовлення відбуватиметься у повному обсязі: 24 години на добу 7 днів на тиждень. Мовлення ведеться англійською мовою, у планах – запуск російської версії.

Новинна редакція «Ukraine Today» входить до структури департаменту новин «1+1 Медіа». В редакції, окрім українців, також є громадяни країн ЄС.  Журналісти працюватимуть у три зміни. На першому етапі будуть транслюватись інформаційні блоки, які періодично оновлюватимуться.

Канал є безкоштовним та доступним через супутник Hotbird на території Європи – до кінця року у планах охоплення 30-40 млн домогосподарств європейців. Вже з наступного року «Ukraine Today» мовитиме на території США. Також канал можна буде дивитись на сайті http://uatoday.tv/.

Нагадаємо, канал «Ukraine Today» – це міжнародний інформаційний канал, задачею якого є об’єктивне висвітлення новин з України, сусідніх для України країн, а також країн Східної Європи.