«Говорить Україна»: «Іловайськ: халатність чи зрада?»

говорит УкраинаСьогодні, 30 вересня, о 19:45 в ефірі каналу «Україна» вийде новий випуск ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим. Цей випуск буде присвячено темі трагічних подій під Іловайськом, де, за офіційними даними, загинуло понад 200 осіб.

Рівно місяць тому, 30 серпня, українським військовим, які потрапили в оточення під Іловайськом, обіцяли надати «зелений коридор». Але замість цього почався масштабний обстріл – і прориватися з Іловайська військовим довелося з боєм. За офіційними даними, загинуло понад 200 осіб. Однак учасники Іловайського котла запевняють, що реальні цифри – набагато страшніші.
Хто винен у жахливій трагедії під Іловайськом? Як не допустити повторення цього? Відповісти на ці непрості запитання сьогодні постараються експерти ток-шоу «Говорить Україна», серед яких радник МВС Антон Геращенко, радник міністра оборони Олександр Данилюк, журналісти, а також представники батальйонів «Донбас», «Кривбас», «Миротворець».

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим сьогодні в 19:45 на каналі «Україна»

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,96%, рейтингом 1,98% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), представлені каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 року складає 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу складає 41 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів та серіалів. http://kanalukraina.tv