«Говорить Україна»: спецвипуск, присвячений пам’яті Андрія Гусіна

 

Сьогодні, 25 вересня, о 19:45 в ефірі каналу «Україна» вийде новий випуск ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим. Випуск під назвою «Смерть на треку: випадковість чи доля?» буде присвячено пам’яті легендарного футболіста Андрія Гусіна, який розбився на мотоциклі під час тренування на автодромі «Чайка».

говорит Украина
Новина про трагічну загибель відомого футболіста Андрія Гусіна стала справжнім шоком, як для його близьких, так і для вболівальників. Глядачі ток-шоу «Говорить Україна» дізнаються подробиці небезпечного хобі футболіста, також в програмі розглянуть кілька можливих версій, що призвели до загибелі Гусіна.

 

Чому футболіст самостійно виїхав на гоночний трек? Що насправді стало причиною аварії, і чи можна було її уникнути? Відповісти на ці непрості запитання постараються експерти та близькі друзі Андрія Гусіна, які зберуться в студії ток-шоу «Говорить Україна»: мототренер Олександр Мацоцький, друг сім’ї Гусіних Давид Сарія, футболіст Олександр Рева, колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо, репер Ларсон, кум Андрія Гусіна Томас Цинцабадзе, журналіст Артем Франков.

 

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим сьогодні о 19:45 на телеканалі «Україна»

 

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,96%, рейтингом 1,98% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), представлені каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 року складає 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу складає 41 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів та серіалів. http://kanalukraina.tv