«Говорить Україна»: «Сирота закордон: хлопчик для утіх чи улюблений син?»

Сьогодні, 26 вересня, о 19:45 в ефірі каналу «Україна» вийде новий випуск ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим, в якому розкажуть про трагічну долю 17-річного сироти.
говорит Украина
Цей шокуючий випадок сколихнув не тільки Україну, але й Америку. 17-річний Павло був сиротою, тому був дуже щасливий, коли з дитячого будинку його забрали у прийомну сім’ю в США. Друзі з інтернату заздрили хлопцю, поки не дізналися новину, про те, що Павло трагічно загинув.

Глядачі ток-шоу «Говорить Україна» дізнаються подробиці загадкової смерті Павла. Рідній сестрі навіть не дали попрощатися з братом, тіло якого просто зникло. Хто і за що міг вбити хлопчика-сироту в Америці? А, може, хлопчик живий, і його смерть просто інсценована?

Які таємниці приховують прийомні батьки Павла? Відповісти на ці непрості запитання сьогодні постараються гості та експерти ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим.

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим сьогодні в 19:45 на каналі «Україна»

Довідка про телеканал «Україна»
«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,96%, рейтингом 1,98% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), представлені каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/
Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 року складає 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу складає 41 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів та серіалів. http://kanalukraina.tv