Мустанг виставив на аукціон єдиний доказ своєї причетності до фарбування зірки у Москві

Свою заяву руфер зробив в ефірі проекту «Хоробрі серця» на «1+1».

  У неділю, 28 вересня, на каналі «1+1» відбулася національна прем’єра проекту «Хоробрі серця».   Героями першого ефіру стали добровольці. Ці люди, не чекаючи повісток з військкоматів, відправилися на фронт захищати Україну.

Так у студії «Хоробрих сердець» свою вражаючу історію вперше на всю країну розказав Сергій Козак – доброволець 95 аеромобільної бригади, котрий під ворожим обстрілом врятував життя десяткам своїх побратимів. До відвертої розмови долучився і бізнесмен В’ячеслав Константиновський – він розказав, навіщо поміняв звичну розкіш на життя в окопах.

Та найбільш неочікуваним моментом ефіру стала заява руфера Григорія «Мустанга». За його словами,Mustang3 лишився єдиний доказ того, що саме він фарбував у жовто-блакитні кольори зірку на хмарочосі у Москві. Це – кросівки зі слідами фарби.

«Зірку фарбував я один. І я українець. А сидять зараз під слідством 6 чоловік, і вони всі росіяни – так працює російска поліція. Тому я хотів би їм допомогти. З усіх речових доказів у мене залишилися тільки кросівки зі слідами фарби. Один кросівок я можу відправити до слідчого комітету, якщо вони зі мною зв’яжуться: ви можете проводити з ним різні досліди і робити все на свій розсуд. А другий кросівок я виставляю на аукціон», – заявив Мустанг.

Відео: Мустанг запропонував російській поліції своє взуття

Аукціон, на який руфер виставив свій кросівок, благодійний і відбувається за підтримки компанії «1+1 Media» Про нього було оголошено в ефірі «Хоробрих сердець». Лотами цього аукціону стали речі від відомих українців. А отримані кошти будуть витрачені на закупівлю реанімобілей.

Зокрема перший лот надала родина Президента України Петра Порошенка. Це триптих «Єдина Україна», який малювали діти Порошенка – кожен свою картину. Також свої лоти запропонували телеведучі Алла Мазур та Катерина Осадча.

 Окрім того благодійні внески приймаються на сайті http://horobri.1plus1.ua/. Тут можна відстежити, скільки грошей вже зібрано та скільки ще необхідно на закупівлю реанімобілей.

Нагадаємо, ведучим проекту «Хоробрі серця» є відомий актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв, знаний глядачами за драмою «Хайтарма».

Кожен випуск “Хоробрих сердець” буде присвячений окремій темі і охоплюватиме спілкування з гостями у студії, сюжети про героїв випуску, реконструкції подій, про які йде мова та репортажі із зони бойових дій.

Проект «Хоробрі серця» дивіться щонеділі на каналі «1+1». Початок о 21:30.

Подивитися «Хоробрі серця» онлайн можна на офіційному сайті «1+1».