Новий сезон «Підпільної імперії» стартує вже сьогодні

 Сьогодні, 26 вересня, о 00:05 на «1+1» стартує проект «Підпільна імперія» в оновленому форматі з ведучим Андрієм Алфьоровим. Тепер 1щоп’ятниці опівночі глядачі будуть дивитися хороше кіно разом зі спеціальними гостями програми.

У закритому клубі «Підпільної імперії» в різні часи з’являться Ольга Фреймут, Ірена Карпа, Дмитро Шуров, Ірма Вітовська і багато інших.

«Підпільна імперія – це такий «напівлегальний», як ми його бачимо, клуб хорошого кіно. Кіно, в якому є яскраво виражена авторська позиція і впізнавані обличчя. З акторами, яких любить увесь світ. Вибрані для проекту фільми відзначено в різні часи серйозними міжнародними нагородами, такими як «Оскар» і Каннські гілки», – розповідає ведучий проекту Андрій Алфьоров.

 

Після перегляду фільму ведучий і його зірковий гість ділитимуться враженнями про кіно, відверто, без лестощів. Як у кінотеатрі після сеансу. Паралельно з обговоренням стрічки глядачі дізнаються більше про відомого гостя «Підпільної імперії», подивляться на нього крізь призму його улюблених фільмів.

Гостя сьогоднішнього нічного кінозалу «Підпільної імперії» – відома телеведуча Соломія Вітвіцька. Соломія складе компанію ведучому Андрію Алфьорову і всім глядачам каналу «1+1» у перегляді фільму «Бойовий кінь» оскароносного режисера Стівена Спілберґа.

Довідка: Андрій Алфьоров – ведучий телеканалу «1+1», кінокритик. Свою кар’єру почав на радіо в Одесі. Невтомний дослідник американського кіно, висвітлює Каннський кінофестиваль і церемонію нагородження кінопремією «Оскар».