Олексій Душка влаштує битву чаю та кави

TerytObmanu_logoСьогодні в ефірі «1+1» о 22.30  «Території обману» розкриє усю правду про каву та чай. Скільки можна пити кави, щоб не зупинилося серце і не було проблем із тиском? Журналісти «Території обману» зазирнуть на виробництво, щоб з’ясувати: чи є взагалі кава у каві? Чим  підміняють кавові зерна в розчинних напоях? Автор та ведучий програми Олексій Душка влаштує битву чаю та кави, щоб розказати глядачам, що безпечніше та краще стимулює мізки. На допомогу ведучому прийдуть зіркові гості дует Анна-Марія та режисер Жанна Бадоєва, майстри з варіння кави та чайних церемоній, лікарі та … слон Форест.

П’ять відомих марок розчинної кави Олексій Душка надіслав до лабораторії – результати тестів дивіться сьогодні ввечері в ефірі «1+1». Також українцям вперше покажуть, як саме штучний кофеїн впливає на розум та тіло людини. Експеримент «Територія обману» проводить у медичній Dushka_teaклініці разом з лікарями, адже у піддосліднного може просто зупинитися серце.

З меленою кавою Олексію Душці допоможе розібратися  фіналіст чемпіонату з варіння кави Вадим Грановський. Він навчить, як правильно вибирати натуральну каву та хитрощам її приготування. А режисер та телеведуча Жанна Бадоєва – кавоман зі стажем – поділиться з глядачами «1+1» своїм ексклюзивним рецептом приготування найсмачнішої кави.

Виклик перевірити на собі, що краще тонізує зранку кава чи чай, від «Території обману» приймуть близнючки з відомого дуету «Анна-Марія». Хто виграє битву – дивіться сьогодні в програмі. А лікарі розкажуть, що насправді нас бадьорить, а що шкодить організму, який напій руйнує печінку і серце – рейтинг напоїв від кардіолога та гастроентеролога.

З чаєм Олексію Душці допоможуть розібратися три експерти: майстер чайних церемоній, чайні плантатори з високогірної Грузії та слон Форест.

Який напій виборов золото в рейтингу «Території обману» дивіться вже сьогодні о 22.30

 

 По додаткову інформацію звертайтесь до Власенко Наталії, PR-менеджера 1+1, +38 044 490 0101;+38 (095) 283 43 98  N.Vlasenko@1plus1.tv   www.1plus1.ua