Прийом робіт на конкурс THE NEXT BIG THING-2014 продовжено до 15 жовтня

«1+1 Медіа» подовжує прийом робіт на конкурс THE NEXT BIG THING-2014. До організаторів звернулась велика кількість людейBIG_THING_LOGO з проханням збільшити термін прийому робіт. Група іде на зустріч учасникам, тому подовжує перший етап конкурсу до 15 жовтня включно.

 «Лише за останні вихідні на конкурс надійшло більше 100 робіт. В той же час ми отримали багато листів від учасників із проханнями подовжити термін прийому робіт. Не всі охочі взяти участь встигають доробити свої відео. Ми зацікавлені у тому, щоб у конкурсі перемогли найсильніші, саме тому вирішили збільшити тривалість першого етапу», - зазначила PR директор «1+1 Медіа» Світлана Павелецька.

 Нагадаємо, цього року конкурс пройде вчетверте й стане справжнім фестивалем короткого метру. Сфера діяльності учасників не має значення, роботи судитимуть люди різних професій: телевізійники Олександр Ткаченко, Вікторія Лєзіна-Масляна, шоу-бізнес представлятиме Олег Боднарчук, креатив і рекламу – Андрій Федорів, кіносферу – Михайло Іллєнко, радіо – Андрій Шабанов.

 Вже цього тижня журі конкурсу проведе краш-тести надісланих робіт, результати яких можна буде переглянути на сайті конкурсу.

Умови пітчингу залишаються ті самі. Треба відзняти відео-ролик на 3 хвилини на тему «МИР» і надіслати його на http://media.1plus1.ua/pitching/. Попередньо відібрані відео-ролики будуть опубліковані на сайті конкурсу.

16 жовтня розпочнеться онлайн-голосування, паралельно з ним голосуватиме журі. За результатами голосування буде сформований шорт-лист кращих робіт. 31 жовтня півфіналістів – авторів цих робіт – буде запрошено на тренінг від провідних фахівців «1+1 медіа», де буде оголошена тема фінального відео. Його учасники повинні відзняти та змонтувати за вихідні, 1 і 2 листопада. До 10:00 3 листопада всі роботи мають бути вивантажені нам на сервер.

4 листопада у кінотеатрі Оскар в ТЦ «Gulliver» на фестивалі короткого метру THE NEXT BIG THING-2014 – журі обере переможців. Три переможці конкурсу в основній номінації отримають камери GoPro.  Також буде оголошена спеціальна нагорода від партнерів конкурсу та приз глядацьких симпатій.

Партнери проекту: компанія «GoPro», кінотеатр «Оскар» і «Просто Раді.О».  Детальну інформацію шукайте на платформі конкурсу: http://media.1plus1.ua/pitching.

 

За додатковими питання, звертаєтесь, будь ласка, до:

Галина ГРУБЛЯК                                                                                   Тетяна ІВАНОЧКО

Керівник групи корпоративних комунікацій                               PR менеджер

+38 067 332-52-91                                                                               +38 067 447 35 48

+38 044 490 0101 (37-81)                                                                   +38 044 490 0101 (32-33)

 g.grubliak@1plus1.tv                                                                          t.ivanochko@1plus1.tv