Римські канікули «Інспектора Фреймут» та перевірка в Івано-Франківську

Місце зустрічі змінити не можна – 1 жовтня о 22:30 на глядачів каналу «1+1» чекатиме нова пригода з Ольгою Фреймут та її самовідданою PRG_5_Ivano_Frank_13командою в народному реаліті-шоу «Інспектор Фреймут». Цього разу відома захисниця прав споживачів пройдеться по івано-франківських закладах громадського харчування та перевірить легендарній фаст-фуд Рима.

Піцерія «Pinsere»,  топ-заклад за версією TripAdvisоr, розташована в самому серці Італії та популярна настільки, що черга в цьому закладі блокує  під’їзд до сусіднього готелю. У чому секрет такої популярності та який він, зворотний бік італійської кухні,  дивіться вже завтра о 22:30.

А в Івано-Франківську Ольга проінспектує стародавній та мегапопулярний фаст-фуд «Пиріжкова», гостромодне кафе «Фабрика», яким пишається все місто, ресторан «Пасаж Гартенберг», аутентичний Zinger-паб та тематичну «Світлицю Мулярова».PRG_5_Ivano_Frank_14

Таємний агент Фреймут, що працював під прикриттям, виявить кричущі порушення: власник одного закладу труїть щурів забороненим методом – розкидає отруту по всій кухні, ризикуючи життям своїх гостей!

Ще в одному закладі Івано-Франківська безкомпромісна Ольга Фреймут викупить усю продукцію, PRG_5_Ivano_Frank_3щоб урятувати відвідувачів від небезпеки.

Де готують страви з обрізків гнилих продуктів, куплених підприємливими  рестораторами за півціни на базарі, та які неприпустимі порушення Фреймут виявила в популярній римській піцерії, дивіться вже завтра, 1 жовтня, о 22:30 на каналі «1+1».

 


По додаткову інформацію звертайтесь до Олександри Новікової, PR-менеджера «1+1», +38 044 490 0101,  +38 (067) 239 42 11, 
o.novikova@1plus1.tvwww.1plus1.ua