Телеканал «2+2» покаже першу домашню гру «Шахтаря» в нинішній Лізі чемпіонів.

У вівторок 30 вересня на телеканалі «2+2» о 21:25 відбудеться трансляція матчу Ліги чемпіонів «Шахтар» – «Порту». Після закінчення матчу на телеглядачів очікує прямий ефір програми «ПроЛігуЧемпіонов» зі стадіону «Львів Арена».625х465_lch (3)

В рамках турніру Ліги чемпіонів «Шахтар» проведе свою першу домашню гру з португальським «Порто». Цей поєдинок стане дебютним візитом найпрестижнішого єврокубкового турніру на «Арену Львів». Ігор Циганик та Сергій Кондауров проведуть огляд матчу «Шахтар» – «Порту» з виїзної студії, розташованої на стадіоні «Львів Арена».

Ігор Циганик ведучий програми «ПроЛігуЧемпіонов»:

«Цього року відбудеться потрійний дебют: «Арена Львів» вперше бере турнір такого рівня, «Шахтар» вперше проводить домашню гру турніру єврокубка у Львові, а наша команда вперше робить виїзну студію на цьому стадіоні – каже Ігор Циганик. – Ми з Сергієм Кандауровим розберемо гострі ігрові моменти матчу, покажемо коментарі футболістів, ексклюзивні інтерв’ю безпосередньо з місця події».

 

Після трансляції зі львівській студії в прямому ефірі каналу «2+2» вийде продовження програми «ПроЛігуЧемпіонов». З київської студії проведе випуск – Володимир Зверов – головний редактор спортивних програм: «Профутбол», «ПроЛігуЕвропи», «ПроЛігуЧемпіонов».

Володимир Зверов – головний редактор спортивних програм:

«Як і перша гра для команди, так і перший ефір для ведучого – важливий старт, від результатів, якого залежить багато чого. Вперше я спробую себе в ролі ведучого і дуже сподіваюся, що телеглядачеві буде цікаво дивитися програму. Тим більше огляд решти семи матчів проведу спільно з експертами – Олегом Венглинським та Андрієм Несмачним».

 

Коментувати матч «Шахтар» – «Порту» будуть – Володимир Кобельков та Олег Шмідт.

 

Онлайн-трансляція матчу буде доступна на сайті телеканалу «2+2» – http://2plus2.ua/online/

 

Дивіться матчі Ліги чемпіонів на телеканалі «2+2» у вівторок 30 вересня:

«ЦСК» (Москва) – «Баварія» (Мюнхен) в 18:50

«Шахтар» (Донецьк) – «Порту» (Порту) в 21:25

 

Прес-служба

каналу «2+2»