«2+2» покаже найсильніших людей планети

BOGATIRI_pekshot (0.00.04.24)12 жовтня о 14:00 на каналі «2+2» прем’єра програми «Богатирі». Вестимуть програму володар титулу “Найсильніша людина світу”, почесний президент Федерації стронгмен України – Василь Вірастюк та чемпіон світу зі стронгмену Сергій Конюшок.

«Богатирі» – видовищні змагання найсильніших людей планети. Неймовірна енергія, сила, мужність і воля до перемоги. Щохвилини, на межі фізичних можливостей, стронгмени встановлюють нові рекорди.

На парних змаганнях кубка Європи Україну представили – Сергій Конюшок – чемпіон світу у ваговій категорії до 110 кг, Володимир Рекша – чемпіон світу, рекордсмен України у вправі «Дамбл», Олександр Лашин – п’яти разовий володар титулу «Найсильніша людина України», призер чемпіонату світу, Віталій Міхеєв – чемпіон України, рекордсмен України.

За титул чемпіона світу серед парних команд від України будуть боротися дві пари. Володимир Рекша та Віталій Міхеєв, а також Віктор Юрченко та Олександр Лашин.

Ведучий програми «Богатирі» – Сергій Конюшок:

«Українські стронгмени мають колосальний досвід і великі досягнення у світовому богатирстві! Чого тільки варті два титулу «Найсильніша людина планети» Василя Вірастюка. Під його капітанством наша збірна чотири рази ставала «Найсильнішою нацією на планеті»! Легкі, але не менш сильні атлети: Сергій Конюшок, Володимир Рекша та Віталій Герасимов ставали чемпіонами світу у ваговій категорії 110 кг! Продовження епічної боротьби за п’єдестал «Самого сильного в світі» ліг в основу телепроекту «Богатирі» за підсумками сезону 2014 року. Нашим спортсменам довелося докласти чимало сил, адже їх суперники – лідери стронгмена в світі – поляки і прибалти … Неабияка боротьба, азарт і міць спортсменів – все це робить проект видовищним».

Почнеться показ програми «Богатирі» з відкритого чемпіонату Естонії та Хорватії. Також телеглядачі побачать ключові змагання:

• Етап кубка Європи – Хорватія

• Етап кубка Європи – Угорщина

• Фінал кубка Європи – Іспанія

• Командний чемпіонат світу – Запоріжжя, Київ

• Етап кубка України – Рівне, Чернівці, Вишневе.

• Фінал кубка України – Київ.

Хто став найсильнішою командою? Дивіться програму «Богатирі» кожну неділю о 14:00 на телеканалі «2+2».