День виборів на «1+1»: марафон «ТСН.Вибори» та спецвипуск «Право на владу»

Канал «1+1» у день парламентських виборів, в неділю 26 жовтня, готує для глядачів максимально повну картину важливого для країни дня.  О 19.30 стартує новинний марафон «ТСН. Вибори».  Ведучі марафону Алла Мазур та Лідія Таран розкажуть глядачам про всі новини, емоції та результати, які приніс день виборів.

«Попри війну, попри зневіру і втому, треба йти на вибори і обирати новий парламент. Все, що буде у цей вирішальний для нас день: включення з усієї країни, ексклюзивні інтерв’ю та перші результати голосування,» – розповідає Алла Мазур.

Марафон «ТСН. Вибори» – це 6-годинний прямий ефір зі свіжими новинами, прямими включеннями з усіх регіонів України та Центрвиборчкому, гостями в студії, результатами екзит-полів. Понад півсотні журналістів ТСН будуть пильнувати, як проходить голосування та підрахунок голосів на проблемних виборчих дільницях по всій Україні, не обійде увагою ТСН і Схід України. Журналісти ТСН в цей день будуть працювати і в зоні АТО.

До виборчого марафону ТСН долучиться і зірка світської журналістики Катерина Осадча. Що відбувається у штабах у вечір виборів – Катя Осадча доповідатиме в прямому ефірі з місця подій. У прямих включеннях головного світського хронікера країни глядачі дізнаються, яка атмосфера панує в виборчих штабах політичних сил.

А після закінчення марафону «ТСН. Вибори» Алла Мазур передасть естафету спецвипуску програми «Право на владу». У студії «Право на владу» зберуться очільники політичних сил, які за попередніми результатами потрапляють до Верховної Ради. Також до дискусії «Право на владу» запросить нові обличчя української політики – депутатів, які вперше потрапляють до парламенту.  Які головні завдання вони ставлять перед собою в новому парламенті та з ким готові співпрацювати політики першими розкажуть глядачам «1+1».