«Говорить Україна»: «Мати-дюймовочка»

говорит УкраинаСьогодні, 8 жовтня, в 19:45 в ефірі каналу «Україна» вийде новий випуск ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим. Вперше на телебаченні глядачі дізнаються драматичну історію життя єдиної в Україні багатодітної жінки-карлика.

У свої 28 років Марія Княжик виглядає зовсім, як дитина: ріст цієї мініатюрної жінки – всього 124 см. Незважаючи на це, Марія – тричі мама. Жінка виховує 1,5-річного сина, а нещодавно народила двійню! Лікарі стверджують: це унікальний випадок в медицині.

Чи справляється крихітна Марія з роллю матері? З якими складнощами довелося зіткнутися жінці на шляху до свого щастя? І яку таємницю приховує Марія від оточуючих? Відповіді на ці запитання глядачі дізнаються сьогодні, в студії ток-шоу «Говорить Україна».

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим сьогодні в 19:45 на каналі «Україна»

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,96%, рейтингом 1,98% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), представлені каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 року складає 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу складає 41 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів та серіалів. http://kanalukraina.tv