Канал «1+1» отримав нагороду Ukrainian Design: The Very Best Of

1+1-IDsЗимові ефірні заставки в українській стилістиці каналу «1+1» «New Year ID» перемогли в номінації «Візуальна бренд-ідентифікація каналу» в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of. 

 «В’язана стилістика, в якій зроблені заставки, відображає одразу два тренди: з одного боку ми бачимо світовий тренд до використання народних мотивів і «рукотворних» дизайнів, з другого – високу затребуваність всього національно-орієнтованого всередині України. В останньому випадку «1+1» фактично стали трендсеттером – ми створили і запустили ці заставки задовго до того, як українці масово почали носити вишиванки», – зазначив директор з маркетингу Назар Панчишин.

Автор ідеї – дизайнер каналу Олена Падолко.

«Взимку кожному хочеться тепла та затишку. Саме це ми й хотіли передати. Наші айдішкі – не бутафорія, все було по-справжньому. Спочатку я намалювала візерунки, ми передали їх у виробництво. Були створені в’язані полотна, які потім і знімали. Також під час зйомок вручну пров’язували ті елементи, які в кадрі розпускаються. Процес реалізації був досить кропіткий, тому величезне спасибі всьому нашому відділу за допомогу і терпіння. Брав участь кожен», – додала Олена Падолко.

Ukrainian Design: The Very Best Of – це престижна виставка-конкурс, метою якої є популяризувати вітчизняний дизайн. Вона є щорічним звітом українських дизайнерів, підбиттям творчих підсумків із нагородженням найдостойніших. Деталі конкурсу за посиланням: http://design-awards.com.ua/.

За додатковою інформацією звертаєтесь, будь ласка, до:

 

 Галина ГРУБЛЯК                                                                                            Тетяна ІВАНОЧКО

Керівник групи корпоративних комунікацій                                        PR менеджер

+38 067 332 52 91                                                                                         +38 067 447 35 48

+38 044 490 0101 (37-81)                                                                           +38 044 490 0101 (32-33)

 g.grubliak@1plus1.tv                                                                                  t.ivanochko@1plus1.tv

 

Категорiя: Новини компаній