На каналі «Україна» прем’єра мелодрами «Довгий шлях додому»


яяяУ суботу, 25 жовтня, о 17:15 на телеканалі «Україна» стартує прем’єра 16-серійного мелодраматичного серіалу «
Довгий шлях додому» з Дар’єю Мороз та Єлизаветою Боярською  у головних ролях.

Фільм знятий за мотивами роману Світлани Петрової “Безпам’ятство”. Це масштабна, складна, трагічна історія двох поколінь – дія відбувається з початку 80-х і до наших днів.

Героїня Дар’ї Мороз – сільська красуня Надя, яка мріє стати співачкою. Хлопці товпами ходять за нею, але її серце підкорює Большаков – красень зі столиці, який ненадовго заїхав до їх країв. Завдяки своїй рішучості та обставинам, які слались неймовірно вдало, Надя дуже скоро виходить заміж за Большакова та народжує йому дочку Лялю.

Лялю зіграла Єлизавета Боярська – її героїня проходить довгий та складний життєвий шлях: у юності вона розпещена дочка високопосадовця, безтурботна, безладна та егоїстична. Але доля підносить їй страшні випробування та втрати, що кардинально змінюють її.

Моя роль вражаюче написана. І партнери на заздрість. Взагалі, це той випадок, коли зйомки приносять велике задоволення, незважаючи на напружену роботу”, – розповідає Єлизавета Боярська.

Головні героїні – Надя та Ляля спочатку постають перед глядачем у образі юних осіб, а потім зрілих жінок. Грим, завдяки якому з Лялею та її мамою відбуваються вікові метаморфози, ретельно наносили по кілька годин, але актриси не скаржилися, а навпаки, вихвалялися одна перед одною «новими обличчями».

Режисер картини: Ольга Доброва-Кулікова.

У головних ролях: Дар’я Мороз, Єлизавета Боярська та Олександр Лазарєв.

Також у фільмі знімалися: Артем Ткаченко, Михайло Пшеничний, Євгенія Брік, Наталя Суркова, Михайло Євланов, Єлизавета Васильєва та інші.

Дивіться прем’єрний показ 16-серійного мелодраматичного серіалу «Довгий шлях додому» на телеканалі «Україна», у суботу, 25 жовтня, о 17:15.

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з ведучих національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,96%, рейтингом 1,98% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), представлені каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 року складає 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу складає 41 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів та серіалів. http://kanalukraina.tv