«Ніч виборів» — спільний проект телеканалу «Україна» та «Савік Шустер Студія»

В день парламентських виборів, 26 жовтня, о 19:40 на телеканалі «Україна» пройде інформаційний марафон «Ніч виборів», підготовлений департаментом інформаційного мовлення каналу «Україна» спільно з «Савік Шустер Студія».

В студію проекту запрошені відомі політики та громадські діячі, соціологи і лідери думок, які разом з ведучим Савіком Шустером будуть стежити за підрахунком голосів і коментувати хід виборчого процесу. Глядачі побачать прямі включення з усіх регіонів країни і, особливо, з найбільш «гарячих точок» – Сходу України, почують коментарі учасників процесу та експертів. В рамках проекту будуть обговорюватися всі найактуальніші питання проходження виборчого процесу, думки і позиції його учасників, оцінки і шанси. Телеглядачі в прямому ефірі побачать хід подій, можливі конфігурації майбутньої парламентської коаліції, очікування від роботи нового парламенту – нова історія українського парламентаризму буде писатися онлайн в прямому ефірі телеканалу «Україна». Глядачі також зможуть побачити дані ексклюзивного екзит-полу, проведеного на замовлення «Савік Шустер Студія».

Телеканал «Україна» почне висвітлення дня голосування з 7 ранку зі спеціального випуску проекту «Ранок з Україною. День виборів». Спеціально для наших телеглядачів в 11:00, 13:00, 15:00 і 17:00 вийдуть в ефір додаткові випуски інформаційної програми «События». А в 19:00 підсумки дня почне підбивати Олег Панюта в студії інформаційно-аналітичної програми «События недели». Протягом усього дня в ефірі каналу «Україна» транслюватиметься «рухомий» інформаційний рядок з найсвіжішими новинами про хід голосування та ексклюзивне stream-відео з усіх регіонів України.

Партнерами проекту стануть новинний портал Segodnya.ua, інтернет-портал Ukr.net і Spilno.tv.

Дивіться інформаційний марафон «Ніч виборів»

26 жовтня з 19:40 в ефірі каналу «Україна»

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками трьох кварталів 2014 займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 10,01%, рейтингом 1,87% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 становить 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 39 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. http://kanalukraina.tv

 

Довідка про «Савік Шустер Студія»

«Савік Шустер Студія» — один з найсучасніших студійних комплексів в Україні, над створенням якого працювали кращі українські та зарубіжні фахівці. Влітку 2009 року Савік Шустер спільно з акціонерами створив продакшн — «Савік Шустер Студія». У компанії працює більше 100 чоловік, більша частина яких з Савіком вже 9 ​​років — з моменту його приїзду в Україну. Головним продуктом продакшну є інформаційно-політичне ток-шоу “Шустер LIVE”. Студія також успішно реалізувала проекти “AfterLive” і “Чорне і Біле”, “Один на один” і “Шустер LIVE. Будні”, соціальні ток-шоу “Про що кіно?” і «Шустер Life. Адреналін», спортивні проекти – « Африканські пристрасті», присвячений чемпіонату світу з футболу, “Українські пристрасті” і єдиний в Україні проект, який у повному обсязі висвітлював події Олімпіади в Лондоні, – “Олімпійські пристрасті”. Творчий колектив Студії постійно шукає нові шляхи до серця телеглядача і на сьогоднішній день в процесі створення ряд нових проектів, які з’являться в ефірі вже в цьому телевізійному сезоні. Компанія створила власний відділ по виробництву декорацій, на озброєнні якого висококваліфікований персонал, оснащений якісним інструментом.