Російські матері в зоні АТО шукають могили своїх солдатів

hs_mama11Несподіване інтерв’ю відбулося в ефірі проекту «Хоробрі серця» на 1+1

Росіяни залишають своїх загиблих в зоні АТО в могилах невідомих солдатів, а всього на сході України вже загинули близько 4500 російських військових. Про це розповіла російська правозахисниця Олена Васильєва в ефірі проекту «Хоробрі серця» на 1+1.

На зв’язок зі студією «Хоробрих сердець» Васильєва вийшла з Дніпропетровська. Зараз вона знаходиться в Україні, щоб розшукати поховання російських солдатів.

«У Росії матері не розуміють, куди кинуті їхні діти – військовослужбовці, строковики. Їм кажуть, що вони на навчаннях – насправді я знаходжу деяких з них тут, на території України, вже в могилах невідомих солдатів », – розповіла правозахисниця.

В цей в час у студії «Хоробрих сердець» перебували мами українських військових: Галина Гутник, 23-річний син якої загинув в зоні АТО, рятуючи життя своїх побратимів, а також Людмила Минюк, син якої також добровольцем відправився захищати Україну і був убитий в бою.

Людмила Минюк розповіла, що відбувається зараз на передовій. Поховавши сина, жінка продовжує допомагати українським бійцям як волонтер і часто буває на лінії фронту.

«Вчора вночі я приїхала з району, який трошки далі, ніж Дебальцеве. Там зараз дуже серйозні бої йдуть – незважаючи на перемир’я, наших хлопців обстрілюють з мінометів», – розповіла Людмила.

А на початку вересня, за словами Минюк, загарбники випробували на українцях свою нову зброю.

«11 вересня на них випробовували нову зброю, магнітно-резонансну … коли розривається все в голові. Коли закінчиться ця жахлива війна, ми почнемо суд, страшний суд на тими, хто проводить такі випробування над моїм народом», – сказала мама загиблого українського героя.

Темою цього ефіру «Хоробрих сердець» стала неймовірна мужність українських матерів.

Переглянути випуск онлайн можна на сайті 1+1: http://www.1plus1.ua/video/horobri-sercya-soldatski-materi-seriya-3.html

Нагадаємо, команда «Хоробрих сердець» і компанія «1+1 Media» прагнуть полегшити службу українським військовим. За допомогою проекту розпочато збір коштів на реанімобілі. На сайті http://horobri.1plus1.ua/ можна зробити благодійний внесок або взяти участь в аукціоні, лоти для якого надали відомі українці. Перший реанімобіль вже відправлений в добровольчий батальйон «Херсон».

Ведучий проекту «Хоробрі серця» – відомий актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв.

«Хоробрі серця» дивіться на каналі 1+1 щонеділі. Початок о 21:30.