Стали відомі 30 півфіналістів конкурсу «THE NEXT BIG THING»


BIG_THING_LOGO27 жовтня стали відомі 30 півфіналістів конкурсу «THE NEXT BIG THING-2014» від 1+1 Медіа. Шорт-лист кращих робіт був сформований за сукупністю набраних балів інтернет-голосування користувачів та голосування журі конкурсу. 

Вже 4 листопада у кінотеатрі «Оскар» в ТЦ «Gulliver» на Фестивалі короткого метру THE NEXT BIG THING-2014 будуть показані роботи півфіналістів на нову тему, яку учасники отримають на майстер-класі 31 жовтня. За вихідні 1 і 2 листопада вони повинні будуть відзняти й змонтувати нове відео. На фестивалі журі конкурсу визначить 3-х переможців.

«Ми віримо в потенціал авторів, роботи яких потрапили в шорт-лист конкурсу. Як 1+1 Медіа, вважаємо, що завжди невпинно потрібно розвиватись, тому надаємо півфіналістам унікальну можливість пройти інтенсивний тренінг, щоб підготуватись до непростих вихідних, коли вони за два дні зніматимуть нове відео. Впевнені, що це позитивно вплине на якість робіт і, сподіваємось, що нова тема стане учасникам не менш близькою, ніж тема миру», - зазначила Світлана Павелецька, PR директор 1+1 Медіа

Майстер-клас 31 жовтня проведуть «1+1 Медіа» та Fedoriv.com. Фахівці «1+1 Медіа» поділяться секретами режисури, монтажу, продюсування та операторської майстерності у новому креативному просторі Fedoriv Hub. Цього ж дня півфіналісти  дізнаються нову тему, на яку повинні будуть відзняти й змонтувати відео за вихідні 1 і 2 листопада. 3 листопада до 10:00 всі роботи учасники мають передати організаторам.

 Нагадаємо, конкурс THE NEXT BIG THING стартував 1 вересня цього року. Учасники знімали відео на тему «Мир» хронометражем до 3 хвилин. Всього на конкурс було надіслано майже 500 робіт, 267 із них опубліковані на сайті. Публікувались роботи, які пройшли попередню модерацію на відповідність вимогам конкурсу та відтворювали заявлену тему. Прийом робіт завершився 15 жовтня, після чого на сайті тривало голосування.

Ознайомитись з шорт-листом конкурсу можна тут: http://media.1plus1.ua/pitching/contest/

Партнери проекту: кінотеатр «Оскар» і «Просто Раді.О».