У прямий ефір ток-шоу «Право на владу» прийдуть Заліщук, Луценко, Чорновол та Соболєв

Право на владуСьогодні, 30 жовтня, у прямому ефірі «1+1» о 22.30 дивіться новий випуск політичного ток-шоу «Право на владу». Його учасниками стануть  кандидат у народні депутати від партії “Блок Петра Порошенка” (№18) Світлана Заліщук,  кандидат у народні депутати від партії ВО «Батьківщина» (№3) Ігор Луценко, кандидат у народні депутати від партії «Народний фронт» (№2) Тетяна Чорновол, кандидат у народні депутати від партії «Об’єднання «Самопоміч» (№13) Єгор Соболєв. Теми програми – «Коаліціада – боротьба за право рятувати країну?» та «Депутатський мінімум – як прожити на зарплату?»

Перед глядачами, експертами, опонентами та журналістами вони будуть відповідати на незручні запитання, аби довести, що дійсно мають право на владу. Початок ефіру – о 22:30. Експертами «Право на владу» сьогодні стануть журналіст Валерій Калниш, кореспондентка ТСН Ірина Павленкок, голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Ток-шоу «Право на владу» перевіряє політиків за кількома аспектами: чи вірять їм глядачі, чи поділяють їхню позицію експерти, чи погодяться з ними опоненти та чи не піймають їх на брехні журналісти.

Нагадаємо, учасниками кожного випуску «Права на владу» є четверо політиків. За правилами проекту, вони не знають, хто є ведучим ток-шоу, і чують лише його неупереджений голос за кадром. Таким чином вони не мають змоги впливати на ведучого.

Політик отримає «право на владу» лише за умови, що буде переконливим для опонентів, експертів і глядачів та пройде журналістську перевірку на правдивість.

В ефірі «1+1» «Право на владу» виходить щочетверга о 22:30.

 По додаткову інформацію звертайтесь до Власенко Наталії, PR-менеджера 1+1, +38 044 490 0101;+38 (067) 332 53 78  N.Vlasenko@1plus1.tv   www.1plus1.ua