Ukraine Today запустив інтернет-проект про «кіборгів» української армії

UT_Logo_ubl-02Канал Ukraine Today запустив англомовний сайт присвячений подіям в Донецькому аеропорту – cyborgs.uatoday.tv. Впродовж 137 днів російські військові та бойовики терористичних організацій ЛНР та ДНР атакують аеропорт з величезними втратами у людях та техніці. Оборону Донецького аеропорту тримають українські військові, добровольчі батальйони, спеціальні підрозділи українських силових структур. Через непереможність українців, які блискавично відвоювали аеропорт наприкінці травня і досі утримують цей об’єкт під щоденними вогневими атаками, терористи назвали їх «кіборгами». 

«Про подвиги «кіборгів» можна щодня дізнаватися з новин нашого каналу. Проте, ми вирішили присвятити цим подіям окремий ресурс. Вони увійдуть до підручників військової справи, але ми б хотіли, щоб пересічні люди по всьому світу зрозуміли, наскільки відважними і відданими своїй країні є українські військові», – представила проект генеральний продюсер каналу Ukraine Today Тетяна Пушнова.

На сайті cyborgs.uatoday.tv зібрано фото, відео та хронологію оборони Донецького аеропорту, ексклюзивні матеріали з життя військових в руїнах, які залишилися від об’єкту після майже піврічних боїв, коментарі експертів про значення аеропорту для утримання переваги українських військових . Також наведено фактичні дані про аеропорт, який був реконструйований до Євро-2012 з метою модернізації інфраструктури приймаючих міст Донецька та Харкова.

Проект про українських «кіборгів» став першим з низки інтернет-проектів, присвячених українській армії, які канал готує до запуску.