Ukraine Today запустив конвергентний ньюзрум

UT_Logo_ubl-02В кінці вересня міжнародний телеканал Ukraine Today впровадив конвергентний newsroom. Завершальним етапом його інтеграції став запуск сайту uatoday.tv Такий формат дозволяє одночасно публікувати контент і в Інтернет, і в ефір каналу.

«Ми стали першими в Україні, хто впровадив таку технологію для виробництва телевізійних новин. Для того, щоб повністю інтегрувати конвергентну технологію, ми свідомо відклали запуск сайту, хоча планували зробити це 24 серпня одночасно із стартом каналом. Конвергентний newsroom дає нам можливість бути оперативними та збільшити кількість наших прихильників», – прокоментувала генеральний продюсер Ukraine Today Тетяна Пушнова.

На оновленій версії сайту створено тематичні розділи з текстовим та відео- контентом: політика, бізнес, розваги, наука, суспільство, спорт, огляд преси та інші. Також можна окремо переглядати новини з різних частин світу. Крім цього, на сайті збереглась можливість перегляду каналу в прямоефірному мовленні. Весь контент сайту публікується англійською мовою.

Нагадаємо, що контент Ukraine Today доступний також в операційних системах iOS та Android, а також нещодавно було запущено додаток для Samsung Smart TV.

 

Ukraine Today – міжнародний інформаційний канал, який веде цілодобове мовлення англійською мовою. Телеканал доступний для європейських глядачів через супутник, онлайн і присутній у соціальних мережах:

Youtube:  https://www.youtube.com/ ut

Facebook: https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter: https://twitter.com/uatodaytv